El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player


1) Kāpēc doties praksē uz Spāniju?

Spānijā ir viena organizācija, kuru sauc Animagfest Experience, tā piedāvā studentiem prakses vietas. Ļoti daudz studentu no visas Eiropas ir devušies praksēs tieši caur šo organizāciju. Iespējas, ko piedāvā Animafest ir tiešām daudz un dažādas, piemēram, vairāk kā 250 viesnīcas un kūrorti, vairāk kā 700 studentiem no visas Eiropas ir iespējas doties  praksēs. Animafest piedāvātais serviss ir pilnīgi bez maksas!!!

Spānija ir droša vieta, ir labi organizēta arī transporta kustība, ļoti laba tūrisma infrastruktūra. Nav jāuztraucas, kā atrast transporta līdzekli, lai nokļūtu līdz savai prakses vietai, jo autobusu maršruti ir daudz un bieži, kursē ātrvilcieni, taksometri, daudzas lidostas, lai izvēlētos sev tuvāko un pieņemamāko. Cilvēki ir ļoti izpalīdzīgi, noteikti palīdzēs studentam un sniegs informāciju.

Animafest Experience organizācijā strādā ļoti izpalīdzīgi, atraktīvi,  laipni, dzīvespriecīgi, atsaucīgi un saprotoši cilvēki, kas vienmēr centīsies palīdzēt studentiem un atrast viņiem vis piemērotāko prakses vietu, kā arī pie viņiem studenti griežas ar jebkādiem jautājumiem, uz kuriem vienmēr viņi cenšas atbildēt un palīdzēt risināt dažādas problēmas.

Skaties prakses departamentus šeit:

Studentiem ir piedāvātas prakses tādās vietās kā Kanāriju salas, Baleāru salas (Maljorka, Menorka, Ibiza), Barselonā, Alikantē, Valensijā, Costa del Sol, Almērijā. Tās parasti ir Vidusjūras piekrastes zonas.

Animafest ir uzticama organizācija, kas sevi ir pierādījusi jau 15 gadus. Katru gadu studentu pieprasījums pēc prakšu vietam strauji pieaug. Šī organizācija ir atvērta jauniem piedāvajumiem un sadarbībām ES ietvaros. Katru gadu viņi cenšas iegūt jaunus tirgus. Viņi ir uzsākuši sadarbību arī ar Baltijas valstīm un cenšas piesaistīt arvien vairāk izglītības iestādes, kuras varētu sūtīt savus studentus praksēs uz Spāniju.

Ko Tu, kā students, iegūsi papildus dodoties praksē uz Spāniju? Tu saņemsi:

 • Bezmaksas apmešanās vietu;
 • Bezmaksas ēdināšanu;
 • 300 EUR mēnesī.

Tātad, ir pat iespēja nopelnīt, kas arī ir lieliska motivācija doties praksē uz Spāniju. Pēc studentu pieredzes, bāra un restorāna praktikantiem ir iespējas tikt arī pie dzeramnaudām, tomēr tas ļoti atkarīgs ir no prakšu vietas, iekšējās kārtības un noteikumien uzņēmumā.

2)Kādu pieredzi varēsi iegūt dodoties praksē uz Spāniju?

Studenti parasti ir ļoti atvērti dažādiem piedzīvojumiem un avantūrām. Dodoties praksē uz Spāniju iegūsi ļoti bagātu pieredzi.

 • Starpkultūru pieredze;
 • Internacionāla gaisotne;
 • Dažādu tautību un kultūru iepazīšana;
 • Jauni, starptautiski  kontakti;
 • Jauni paziņas un draugi no visas eiropas;
 • Savu valodu zināšanu uzlabošana;
 • Spāņu valodas padziļināta apgūšana;
 • Darba pieredze;
 • Lielisks ieraksts CV;
 • Spāņu kultūras un ēdienu piepazīšana;
 • Lieliskas ekskursijas un izklaides iespējas;
 • Jauni iespaidi, piedzīvojumi un emocijas;
 • Iespēja nopelnīt;
 • Iespēja padzīvot ārzemēs par brīvu;
 • Savu iemaņu un prasmju pielietošana praksē;
 • Un cita pieredze.

To visu un vēl vairāk studenti iegūst praktizējoties Spanijā. Jebkurā gadījumā vari tikai iegūt, nevis zaudēt. Tas ir tā vērts, un daudzi studenti to ir atzinuši, ka pēc prakses viņi ir kļuvuši bagātāki savā pieredzē. Tas vis noder arī veiksmīgas karjeras veidošanā, jo vairāk starptautiski kontakti un paziņas, draugi, jo lielākas iespējas paveras. Ne par velti saka, draugi ir tavs zelts un atslēga uz panākumiem!

3) Kādas papildus iespējas un privilēģijas iegūsi dodoties uz Spāniju praksē?

Studentam tiek piedāvātas plašas iespējas praktizējoties Spānijā. Parasti tiek piedāvātas brīvbiļetes kādā muzejā, ja dosies praksē uz Costa Bravu, tad piedāvās bezmaksas ieeju Port Aventura izklaides parkā, kas ir fantastisks, ar milzīgu atrakciju piedāvājumu, VIP kartes diskotēkās, kas nozīmē, ka varēsi iekļūt labākajās Spānijas diskotēkās bez maksas, iespēja izmantot visu viesnīcas sporta invetntāru kā kajaks, teniss, velosipēds, loku šaušana, bumbas u.t.t., ja viesnīca piedāvā šādus pakalpojumus un piedāvā to savam praktikantam. Protams, arī varēsi izbaududīt palmu un  pludmales burvību, daudz saulainu un siltu dienu, pasakainus karnevālus un citus festivālus, doties ekskursijās uz tuvāku vai tālāku Spānijas vietu, redzēt un uzkāpt milzīgos kalnos, kā arī izbaudīt karstasinīgos deju ritmus. Protams, neizpaliek arī ballīsu rīkošana, un internacionālo ēdienu gatavošanas vakari.

4) Kādi ir kitēriji, lai  Tu varētu doties praksē uz saulaino Spāniju caur Animafest Experience?

  • Tev jābūt studentam;
  • Jābūt vismaz 18 gadiem;
  • Jābūt ES pasei;
  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas;
  • Vēlmei apgūt spāņu valodu;
  • Kādas citas valodas prasmes.

  

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

El contenido de esta página requiere una versión más reciente de Adobe Flash Player.

Obtener Adobe Flash Player

       
           
 

Internships and tranining periods in Spain ?

 

Como hacer practicas en España?

 

Faire un stage en Espagne ?

 

Willst du ein Praktikum in Spanien absolvieren?

 

Wil jij stage lopen in Spanje?

 
 

Every year, students are looking for internships around Europe, Spain is one of the most chosen country by students because they want to learn Spanish, the 3rd most spoken language in the world.

StageSpain helps you to find an internship or a job in Spain in the best hotels and resorts. We offer trainings in Coast Brava, Coast Maresme, Coast Barcelona, Coast Alicante, Coast Valencia, Coast del Sol, Coast Almeria, Coast Islas Canarias, Coast Islas Baleares.


We work with more than 200 hotels and tourism resorts, We help you to find different trainings in different areas of tourism.

 

Cada año los estudiantes están buscando practicas y jobs alrededor de Europa y sobretodo en España. España es uno de los países que los estudiantes eligen porque quieren aprender y hablar el español: la tercera lengua del mundo.

StageSpain te ayuda encontrar practicas o trabajo en España. Practicas en los mejores hoteles y centros turísticos de España. Estamos en la costa Brava, costa Maresme, costa Barcelona, costa Alicante, costa Valencia, Costa del Sol, costa Almería, costa Islas Canarias, costa Islas Baleares.

Trabajamos con más de 200 hoteles y organismos de turismo, te ayudamos a encontrar en diferentes departamentos en el área del turismo.

 

  Chaque année nombreux sont les étudiants qui recherchent des stages ou jobs en Europe. L’Espagne est un des pays que les étudiants préfèrent puisqu’ils veulent apprendre et pratiquer la 3ème langue la plus parlée au monde : l’espagnol.

Stage-Espagne vous aide à trouver un stage ou job dans les meilleurs hôtels et centres touristiques d’Espagne. Nous vous proposons des places sur la Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelone, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almería, Costa Islas Canarias, Costa Islas Baleares.

Nous sommes en collaboration avec plus de 200 hôtels et organismes de tourisme, nous t’aidons à trouver ton stage/job dans différents départements du secteur de tourisme
 

Jedes Jahr schauen sich Studenten nach einem Praktikum in Europa um. Spanien ist eines der beliebtesten Länder um ein Praktikum zu absolvieren auch weil es gleichzeitig möglich ist Spanisch zu lernen.

Praktikum- Spanien arbeitet mit mehr als 200 der schönsten Hotels Spaniens zusammen und vermittelt Praktikumsstellen an Europäische Studenten.

Die Hotels befinden sich: Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelone, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almería, Costa Islas Canarias, Costa Islas Baleares.Wir helfen Dir ein Praktikum im Gastronomie oder Hotelbereich zu finden.

 

Elk jaar zoeken studenten stageplekken binnen Europa, zo ook in Spanje. Spanje is een van de landen die veel studenten kiezen, omdat ze dan spaans kunnen leren.

Stage-Spanje helpt je om een stageplek of werk in spanje te vinden. Stageplekken in de beste hotels en de mooiste plekken van Spanje. We bieden stageplekken aan in Costa Brava, Costa Maresme, Costa Barcelona, Costa Alicante, Costa Valencia, Costa del Sol, Costa Almeria, Costa islas Canarias, Costa islas Baleares.

We werken samen met meer dan 200 hotels en toeristische plekken, We helpen je met het vinden van een stageplek op verschillende afdelingen binnen verschillende toeristische bedrijven.

 
 

Internship entertainment
Internship reception
Internship bar
Internship restaurant
Internship booking call center
Internship marketing
Internship accounting

  Prácticas de animación
Prácticas de recepción
Prácticas de bar
Prácticas de restaurante
Prácticas de central de reservas
Prácticas de marketing
Prácticas de contabilidad
  Stage animation
Stage réception
Stage bar
Stage restaurant
Stage réservation
Stage marketing
Stage comptabilité

  Praktikum Animation
Praktikum Rezeption
Praktikum Rezeption
Praktikum Restaurant
Praktikum Réservation
Praktikum Marketing
Praktikum Accounting

  Werk animatie
Stage animatie
Stage receptie
Stage horeca
Stage boekingen call center
Stage marketing
Stage accounting
 
 

         
 

 


Barcelona | Marbella | Oropesa del Mar | Roses | Mallorca | Menorca | Ibiza | Calella | Blanes | Peñiscola | Torremolinos | Benalmadena | Santa Susanna | Pineda de Mar | Fuerteventura
Malgrat de Mar | Andorra | Formentera | La Molina | Fuengirola | Benidorm | Lanzarote | Tenerife | Lloret de Mar | Tossa de Mar | Cambrils | Platja D'aro | Gran Canaria | Sitges

COSTA DAURADA | COSTA BLANCA | COSTA BARCELONA | COSTA DEL SOL | ISLAS BALEARES | ISLAS CANARIAS | ANDALUCIA

 
 


DERECHOS RESERVADOS. COPYRIGHT 2009 © STAGESPAIN.COM